Kniha návštěv

Trénink

Zdravím, chtěl bych se jen optat zda bude po tomto víkendu 7.10. upravena trať na úterní trénink?? Děkuji

Re: Trénink

Také zdravím, Tomáši, nezlobte se, ale v úterý 9.10.2018 trénink nebude. Jak asi víte, v neděli byl závod předčasně ukončen kvůli následkům silného deště. Trať byla i dnes stále nesjízdná a dosud nebylo možné ji uklidit a upravit. Aktualizaci stavu zveřejníme tak na středu. Díky za pochopení. Za AMK Stříbro Míra Šimek

Re: Re: Trénink

Ano slyšel jsem jak to v neděli dopadlo a chápu, že to nešlo. Moc děkuji za info.

Webkamera

Dobrý den, bylo by možné znovu zprovoznit webkameru? Při rozhodování zda k Vám jet trénovat, by to celkem pomohlo. Z.S.

Re: Webkamera

Dobrý den, webkamera se měnila za modernější s lepším rozlišením a větším záběrem,ale bohužel dodavatelská firma nebyla do dnešního dne schopná ji zprovoznit.Dnes máme výborovou schůzi a tak se to tam pokusím nějak dořešit.Vím že kamera je dobrá pomůcka nejen pro vás pro jezdce ale i pro nás,můžeme se podívat jak to na trati vypadá, když zrovna nejsme přímo tam.Děkuji za dotaz a snad se to brzo spustí. Miloš

Motul Cup 2017

Zdravím,
Bude se 15.10.2017 skákat přes silnici? Jinak dodatečně poděkování za SUPER motokros MMČR.

Re: Motul Cup 2017

Dobrý den, Martine, děkujeme za pochvalu MMČR. I 15. října se bude skákat přes silnici.

Re: Re: Motul Cup 2017

Zdravím,
tak to je SUPER info, teď aby vyšlo počasí.

Re: Motul Cup 2017

Je sice pěkné, že informujete, že budete skákat přes silnici, ale určitě by jste, jak bývalo více než dvacet let dobrým zvykem, postavit značku s informací o uzavření terénu do Malovic. Je to k vzteku, když dojedete pod terén a tam se na Vás na křižovatce usmívá zákaz vjezdu. Věřte mi, že je to docela ztráta času, když se musíte vracet přes Únehle na Stříbro. Píši za všechny, co tohle museli v neděli absolvovat, neškodilo by trochu vstřícnosti.
Děkuji, s pozdravem

Re: Re: Motul Cup 2017

Vážená paní Ivano,
mrzí nás, že se Vám stala tato nepříjemnost, a omlouváme se Vám. Značky oznamující uzavírku skutečně rozmisťuje náš klub, a to na základě platného úředního povolení. Značku do Malovic dáváme dlouhodobě, protože tam má být.
V posledním roce bohužel naše značky v Malovicích napadá neznámý vandal, který je zahazuje do příkopu nebo krade. Poškozuje tím jak náš majetek, tak samozřejmě projíždějící lidi, kteří se o uzavírce dozví až u Butova nebo před samotným závodištěm.
Značku do Malovic budeme umisťovat i nadále. Pravděpodobně bude chráněna fotopastí, abychom se s vandalem seznámili a pořešili ho.
Za AMK Stříbro s pozdravem M. Šimek

Přidat nový příspěvek