Kniha návštěv

MMČR V MOTOKROSU Buksa

Zdravím všechny Svatopetráky!!!
Nevím, jestli jsem se špatně koukal a nebo to tady někde je, ale neviděl jsem tady jediné slovo o tom, že by někdo pochválil vás, všechny členy Svatého Petra!!!
Kdo nikdy nic takového nepořádal, neví co to dá práce. Já jsem se po delší době zase přijel podívat na závody a koukal jsem jako blázen. Už v 11 hodin jsem musel parkovat na poli, jak bylo plno. Plný depo motorek, hodně návštěvníků, připravená trať, organizace super(soudím podle toho, co jsem slyšel v depu), všude plno známých a veselých obličejů... Pro mě to byl Svátek s velkým "S" a moje motokrosová dušička zase trošku pookřála :-) :-)
Tím chci říct, že se vám to všechno moc povedlo a ta dřina, kterou jste do přípravy závodu museli vložit se vám jistě vrátila ve formě spokojených diváků!! Moc vám všem díky za krásný sportovní zážitek, bylo to skvělé!!! A vydržte!!!
J. Kubias - Tachov

Re: MMČR V MOTOKROSU Buksa

Dobrý den, pane Jardo,
děkujeme za pochvalu pořadatelské práce. Jsme rádi, že jste si návštěvu u nás užil.
Členové AMK Stříbro i externí spolupracovníci skutečně odvedli velký a kvalitní výkon. Přímo na místě osobně chválil pořadatelský sbor prezident Autoklubu ČR JUDr. Štovíček a spokojeni byli i oficiální činovníci závodu. Myslím, že naše reportáž zde na webu v sekci Články se také celkem podrobně věnuje dobré práci organizátorů a vyznívá pochvalně. Uznání a spokojenost jsou cítit i ze zpravodajství promotéra šampionátu na webu www.ceskymotokros.cz.
Každopádně nejdůležitější by měl být spokojený divák. Těší nás, že takových bylo skutečně mnoho.
Za AMK Stříbro zdraví Míra Šimek

Startovací song

Ahoj chtěl bych se zeptat od koho je ta startovací písnička nemůžu to nikde najít. Dík za odpověď

Re: Startovací song

Ahoj Danieli, nejčastěji startujeme na skladby Sandstorm od Darude a Animals od Martina Garrixe.

Trénink

Chtěl bych se zeptat jak je to s Juniory?? Do kolika let se berou jako Junioři?? děkuji za odpověd.

Re: Trénink

Dobrý den,junioři je nešťastné pojmenování.Středy jsou vyhrazeny pro začínající jezdce ale i ty zkušenější do obsahu motocyklu 85 ccm.Ale pokud by se našel začátečník do 15 let který opravdu začíná a má 125 ccm, tak po domluvě se správcem na místě se může svézt taky.

Trať upravená

Dobrý den,
dnes jsme upravili trať aby byli co nejlepší podmínky pro trénink. Po celou dobu trénování se bude průběžně kropit.
Za AMK Stříbro Miloš Morávek místopřeceda

Trenink 26.3. 2017

Zdravím, bylo by možno si přijet v neděli zajezdit?

Trénink 13.-14.8.

Perfektní tréninkový víkend. Trať upravená a kropená i během dne. Depo také super. Sociálky čisté. Velká pochvala. Těšíme se na další tréninky.

Trenink

Dobry den..bylo by mozne zitra 7.8. trenovat?

Přidat nový příspěvek