Kniha návštěv

Kategorie

Dobrý den, v jaké kategorii letos pojedou holky? :)

Titulek

Po domluvě pojedete v kategori A.

Licence

Vzhledem k tomu, že letošní ročník Merklínského poháru se pojede s licencemi, tudíž Vám nabízíme jejich zajištění.
Info Werner Kříž tel. č.: 603 472 464

Jak to bude s pohárem?

Nevím, jak to vypadá s "Pohárem sv. Petra" . . . To čtu a poslouchám stále dokola. Zde naopak opět čtu, jak se čeká na ostatní kalendáře. Ale jaká je realita? AČR se snaží zničit závody amatérského typu a za odměnu slibuje a slibuje . . . Tu nějaké peníze na údržbu areálu, jinde zase pořádání MMČR a další. Vše je ale podmíněno tím, že pořádající autoklub bude striktně dodržovat nařízení AČR, které závody bez licence rozhodně nepodporuje. Tudíž se ptám i já. Pojede se letos pohár? Budou si muset všichni jezdci dělat minimálně licenci C u AČR? Nerad bych se dočkal odpovědi, že se zase na něco čeká. Merklín už má pohár dávno vypsaný a dokonce rozšířil o dva závody, jeden v Tupadlech a druhý v Hradišti u Klatov.

Re: Jak to bude s pohárem?

Co jsem se ted dozveděl Merklín už pouze s licencí tak jdu do ní .

Pohár

Pohár sv.Petra pojedeme i letos budou to čtyři organizované tréninky termíny už máme nastíněné .Pojedeme i nelicenční jezdce ve skupinách A a B ale budou do nich pro letošek spadat i Amatéři.Pokud máte zájem můžete si začít rezervovat st.č. kde mi uvádějte obsah moto jestli máte licenci a jakou a pokud mi splnujete věk Veterána to vše na jana.zabran@seznam.cz

Re: Jak to bude s pohárem?

O poháru sv. Petra v sekci články.

Re: Jak to bude s pohárem?

termíny "Poháru" v kalendáři

Pochvala

Ahoj , musím vás pochválit za nové stránky už jich bylo třeba . Jinak jsem zvědav na novou trať.

Pohár Svatého Petra

Ahoj, bude letos pohár alespoň 5-ti dílný?
Díky za odpověď a mnoho pořadatelských zdarů v nové sezoně!

Přidat nový příspěvek